

Moderator: P-unit
Verdoemme ik vergeet dat altijd van m'n topic. Ik vind dat nooit terug. Hoe te vinden ?Big-J schreef:Ni slecht, is wat sportiever... maar dat is volgens mij geen 208 GTI pook?![]()
Ik ken iemand met een 208 GTI en die pook ziet er volledig anders uit, tenzij dat de nieuwe phase 2 GTI een andere pook gekregen heeft maar dat betwijfel ik.![]()
Heb je trouwens geen eigen topic van je RCZ? Zou overzichtelijker zijn dan de verschillende topics die hier verspreid zijn met fotos van je auto
Zoals jurgen het melde is het niet met opzet dat "em" het gedaan heeft. Bij deze zal ik maar beter niets meer posten en mij uitschrijven uit jullie forum (dank u Dragoon). Nog veel succes met jullie webside trouwens...Dragoon schreef:natuurlijk kan iedereen in ZIJN topic zoveel posten dat em wil, daar gaat het toch ook niet om?
Het gaat mij eerder om het feit dat er zo al veel topics gestart zijn door dezelfde persoon, die dan ook gewoon doodvallen en zonder dat ge nog enige structuur in het hele verhaal ziet. Iets wat allemaal perfect in 1topic kan. Als niemand daar ooit op reageert gaat em het nooit snappen é. Trouwens, de 'plaats reactie"-knop lijkt me toch niet zo onvindbaar![]()
1 projectopic per wagen is wat ik dus even vermeldde, toch iets waar de beheerders ook naar streven lijkt me?
Vind iets terug op "Wie ben ik" op 14/08/2012jurgen_s schreef:hmmm, vind er ook niet direct ene
wel van uw 207cc, maar niet van de RCZ
tijd om er eentje te maken dirk